Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Размер шрифта
Пт. 03.11.2023. 9:00 - Сб. 09.12.2023. 20:00

Tekstilmākslas asociācijas mākslinieku darbu izstāde | VIBRĀCIJA

Выставочный зал

Jau no 3. novembra Kultūras pilī "Ziemeļblāzma" norisināsies Tekstilmākslas asociācijas mākslinieku izstāde "VIBRĀCIJA".

"Itāļu astronoma, fiziķa un inženiera Galileo Galileja (1564-1642) 17. gs. aizsāktā skaņas vibrācijas izpēte turpmāk iedvesmojusi arī citus pētniekus vairāku gadsimtu garumā. Vibrācijas jēdziens kā dabas spēks un kustība, daudzkārt saistījis arī mākslinieku uzmanību. Šogad Latvijas Tekstilmākslas asociācijas pārstāvji, izejot no pieņēmuma, ka pasaule ir patstāvīgā pārmaiņu stāvoklī, un nekad neatgriežas pie tieši tā kā bija, aicina māksliniekus koncentrēties uz tekstila materiāliem, lietām, šķiedrām, tekstiltehnikām un idejām, kas joprojām turpina tekstilmākslas nozares pastāvīgo pārmaiņu stāvokli. Katra mākslinieka pieredze šīs pārmaiņas sajūt un risina savā unikālā interpretācijā, kur nozīme ir plašam jautājumu diapazonam, ko uzdod paši mākslinieki. Jebkuras vibrācijas cilvēcīgu sajūtu līmenī sevī iekļauj arī spriedzi un satraukumu, kā rezultātā aktivizējas motivējoši impulsi atklāt, piemēram, citas robežas, krustpunktus, elementus utt.. Šī izstāde apvienos un ieskicēs mākslinieku kopīgus un atšķirīgus vēstījumus, kuri vibrāciju, līdzīgi kā dabas spēku, uztver kā iespēju mainīties." /Elīna Veilande-Apine/

N.B. Ieeja izstādē BEZ MAKSAS!

Организатор Мероприятия сообщает, что во время проведения Мероприятия будет вестись фото- и/или видеосъёмка с тем, чтобы отразить информацию о Мероприятии в средствах массовой информации и информационных материалах. Полученные материалы могут быть использованы для публичного освещения и информирования общественности. Организатор Мероприятия не берёт на себя ответственности за производимую третьими лицами фото- и/или видеосъёмку, а также за использование полученных таким образом материалов. Детальную информацию об обработке Ваших личных данных можно найти здесь.

Поделится