Pāriet uz galveno saturu
Atpakaļ uz visiem jaunumiem

Ar bagātīgu un muzikāli piepildītu programmu Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” norisināsies kamermūzikas koncerts “Romantika cauri gadsimtiem”

Kultūras pils “Ziemeļblāzma” Kamerzālē šī gada 19. aprīlī plkst. 19:00 notiks unikāls mūzikas notikums, kas piedāvās jaunu skatījumu uz romantikas izpausmēm mūzikā. Koncertā piedalīsies talantīgi jaunie mūziķi: vijolniece Elza Siliņa,  čellisti Agate un Pēteris Ozoliņi, kā arī pianiste Evija Auziņa.

Parasti par romantisko laikmetu mūzikā tiek uzskatīts 19. gadsimts, taču šajā koncertā mēs būsim liecinieki tam, ka romantikas burvība ir daudz plašāka un aktuālāka nekā līdz šim runāts. Jaunie mākslinieki atklās romantikas daudzveidību un spēku, demonstrējot tās klātbūtni gan baroka, klasicisma, gan arī mūsdienu komponistu daiļradēs.

Programmā būs zināmu komponistu skaņdarbi no dažādiem laikmetiem un kultūrām, tai skaitā Antonio Vivaldi, Georgs Frīdrihs Hendelis, Ludvigs van Bēthovens, Gustavs Mālers, Īzaks Albenizs, Pablo de Sarasate, Pēteris Plakidis un Georgs Pelēcis. No Antonija Vivaldi “Sonātes nr.12 re minorā ‘La Follia'” līdz Georga Pelēča “Plaukstošajam jasmīnam”, mūzikas izpildījums piepildīs koncertzāli ar romantikas aizraujošajām un daudzveidīgajām emocijām.

Elza Siliņa, Evija Auziņa, Agate un Pēteris Ozoliņi, savienos spēkus un talantu, lai atklātu romantikas bagātīgo un daudzveidīgo ainavu mūzikā. Šis koncerts būs neaizmirstams notikums visiem mūzikas mīļotājiem un tiem, kas vēlas izbaudīt romantikas burvību dažādu laikmetu mūzikā.

N.B. Biļetes pieejamas visās SIA “Biļešu paradīze” kasēs un internetā.

Ieteikt