Pāriet uz galveno saturu

Jauktais koris “Vivat”

Jauktais koris „VIVAT” dibināts 1992. gadā un apvieno jauniešus ar dažādām interesēm, darbu un izglītību. Kolektīvs aktīvi koncertē Latvijā, cenšoties uzturēt draudzīgus sakarus ar citiem Latvijas koriem, kā arī koncerti ārzemēs nav retums – būts Holandē, Zviedrijā, Čehijā, Vācijā, Francijā, Itālijā u.c.

Kora repertuārā – latviešu tautas mūzika, latviešu klasikas pērles, mūsdienu latviešu komponistu mūzika, dažādu laikmetu Rietumeiropas komponistu darbi, ārzemju tautas mūzika, dažādu komponistu sakrālā mūzika, kā arī latviešu un pasaules populārā mūzika – piem., I. Kalniņa un Stinga dziesmu cikli.

2011.gada vasarā, piedaloties Itālijā notiekošajā starptautiskajā koru konkursā “In Canto sul Garda”, tradicionālās tautu mūzikas kategorijā 16 koru konkurencē koris „Vivat” ieguvis zelta diplomu.

Mēģinājumi notiek pirmdienās Rīgas 6. vidusskolas telpās, A. Čaka ielā 102 un trešdienās no plkst.18.00 līdz 20.30 kultūras pilī “Ziemeļblāzma”.

Nozare
Kori
Kolektīva vadītājs/ -i
Mākslinieciskais vadītājs Andris Pundurs, diriģente Iveta Kaktiņa.
Tālrunis
Nodarbību vieta
Rīgas 6. vidusskolas telpās, A. Čaka ielā 102, Kultūras pilī "Ziemeļblāzma".
Nodarbību laiki
Mēģinājumi notiek pirmdienās Rīgas 6. vidusskolas telpās, A. Čaka ielā 102 un trešdienās no plkst.18.00 līdz 20.30 kultūras pilī "Ziemeļblāzma".