Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Font size
Atpakaļ uz visiem jaunumiem

Mīlgrāvja KRATSMALAS SVĒTKI | ATKAL KOPĀ

2022. gada pasākumam esam devuši simbolisku nosaukumu “Atkal kopā!”. Pēc divu gadu grūta laika Covid situācijas dēļ, varam atkal būt kopā mēs ar saviem apmeklētājiem, ostā ar vecmīlgrāviešiem!

Pasākuma laikā viesiem būs iespēja piedalīties dažādās radošās un atraktīvās darbnīcās – karameļu darbnīcā, cepuru darbnīcā, saldējuma darbnīcā un daudzās citās. Īpaši varam izcelt eksperimentu darbnīcu, ko nodrošinās Laboratorium.lv. 

Laboratorium nodrošinās arī divus priekšnesumus uz skatuves, kas krāšņi parādīs to, cik zinātne var būt interesanta. Ar diviem priekšnesumiem uzstāsies aktieru ansamblis “Žerāri”un pasākuma pēdējā stundā kārtīgu ballīti iegriezīs grupa “Lauku muzikanti”.

Šī gada ostas stendā pasākuma viesiem atgādināsim par to, cik svarīga ir tīra ekosistēma, tai skaitā ūdeņos un ostas teritorijā. Stāstīsim par pārstrādes nepieciešamību, par to, kādu ļaunumu plastmasas klātbūtne nodara dabai un arī par to, ka mūsu osta vienmēr ir par sakoptu vidi. Stenda radošais uzdevums būs no pārstrādātām PET pudelēm veidot skaistus mākslas darbus, tādā veidā uzsverot pārstrādes un “otrās elpas” nozīmīgumu. 

Svētku noslēgumā tiks izlozētas dažādas vērtīgas balvas! 

N.B. Ieeja pasākumā BEZ MAKSAS!

Share