Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Font size
Atpakaļ uz visiem jaunumiem

Ziemeļblāzmas 115. Bērnu svētki tiks aizvadīti gaidāmo Dziesmu svētku zīmē

Svētdien, 28. maijā no plkst. 11.00 līdz 16.00 Ziemeļblāzmas parkā tiks svinēti 115. Ziemeļblāzmas Bērnu svētki “Visi mani Dziesmu svētki”. Svētkos, kā ierasts, būs gan radošās un izzinošās darbnīcas, gan dažnedažādi pārsteigumi, gan tradicionālais noslēguma koncerts, kuru baudīt varēs ikviens svētku dalībnieks. 

Šogad bērnu svētkos uzsvars tiek likts uz gaidāmajiem Dziesmu un Deju svētkiem. Šis būs notikumiem bagāts pasākums gan bērniem, gan vecākiem, jo vienlaikus atpūšoties, būs iespēja izmēģināt savas prasmes arī latviešu tautas dejās un ievingrināt balsi kārtīgi izdziedoties. 

Kā jau Dziesmu svētkiem pieklājas, par dalībnieku jautro noskaņojumu visas dienas garumā rūpēsies Tautumeita un Tautudēls. Būs radošās darbnīcas, izzinošas nodarbes, konkursi un atrakcijas. Paši mazākie svētku dalībnieki tiks iesaistīti aizraujošās rotaļās, kā arī varēs izpriecāties ziepju burbuļu ballītē. Uz svētku skatuves mazos un lielos apmeklētājus priecēs bērnu vokālie ansambļi “Karameles”, “Pumpuriņi”, “Nāriņa” un “Blāzmiņa”. Savukārt svētku kulminācijā gaidāms lielkoncerts kopā ar jau iemīļoto dziedātāju un komponistu Lauri Valteru un zaķiem Bannijiem “Hops un Čiks ”. 

Ziemeļblāzmas Bērnu svētku gaitu kā ik gadu uzraudzīs arī pats Augusts Dombrovskis un Marta Rinka. Šajā reizē īpaši vēlamies izcelt gan “Ziemeļblāzmas” pamatlicēju stāstus, gan pils izveidošanās vēsturi, kuru katram apmeklētājam būs iespēja izzināt ar QR kodu palīdzību, aizraujošā pastaigā pa Kultūras pils “Ziemeļblāzma” gleznaino parku. 

Šajā reizē svētkos būs iespēja noklausīties arī īpašu svētku koncertu, jo Kultūras pils Ziemeļblāzma Lielajā zālē plkst. 13:00 uz skatuves kāps pūtēju orķestri, kas pasākuma apmeklētājiem izpildīs  koncertu “Lai prieks rada prieku”, kurā piedalīsies Kultūras pils “Ziemeļblāzma” pūtēju orķestris “Fanfara”, Juglas mūzikas skolas pūtēju orķestris, Klaipēdas Juozo Karoso mūzikas skolas pūtēju orķestris no Lietuvas un Rīgenes mūzikas skolas pūtēju orķestris no Vācijas. 

Ziemeļblāzmas Bērnu svētkus aicina apmeklēt Ziemeļrīgas kultūras apvienība, Vecmīlgrāvja attīstības biedrība un svētku lieldraugs Rīgas brīvosta.

Share