Pāriet uz galveno saturu
C. 11.07.2024. 19:00

Cikla VASARAS VAKARA NOKRĀSAS koncerts | aktieru ansamblis ILGA


Kultūras pils "Ziemeļblāzma" parkā atgriežas koncertcikls VASARAS VAKARA NOKRĀSAS! Šajā reizē apmeklētājus priecēs dziedošo aktieru ansamblis ILGA.

Ansamblī "Ilga" apvienojušies trīs atraktīvi un dziedoši aktieri - Gundars Silakaktiņš, Aldis Siliņš un Lauris Subatnieks. Jau gandrīz 20 gadus "Ilga" dažādās Latvijas koncertzālēs un brīvdabas estrādēs ir priecējusi savus skatītājus un klausītājus, aicinot uz humora pilniem koncertiem, lai baudītu dziesmas no jaunākajām teātra izrādēm, līdzi dziedamas Raimonda Paula, Zigmara Liepiņa un Imanta Kalniņa dziesmas, kurām visām var dejot līdzi!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt