Pāriet uz galveno saturu
S. 20.05.2023. 19:00

Deju kolektīvu pavasara koncerta “Šķindu, šķindu, Rīgas pils!”

Lielā zāle


Gatavošanās Dziesmu un deju svētkiem iegājusi finiša taisnē, skates nodejotas, bet mēģinājumos vēl un vēl tiek spodrināta kāda dejas raksta vai soļu virknējuma nianse… līdz pilnībai, līdz augstākajai meistarībai. Nemanāmi, bet nepārvarami piezogas arvien lielāka pacilātība un priecīgs satraukums – tik drīz! 

Jā, pavisam drīz mēs kopā pulcēsimies skaistajos lielkoncertos, bet vēl pirms tam… 20. maijā krāšņus deju rakstus koncertā “Šķindu, šķindu, Rīgas pils!” Kultūra pilī “Ziemeļblāzma” izdejos vidējās paaudzes deju kolektīvs „Oglīte”, senioru deju kolektīvs “Oglīte”, tautas deju ansamblis „Liesma”, tautas deju ansamblis „Dzirkstelīte”, bērnu deju ansamblis „Dzīpariņš” un tautas deju kolektīvs “Dzīpars”.

Cauri gadu simtiem un tūkstošiem senā latviešu tautas deja kļuvusi par skatuvisku horeogrāfisku priekšnesumu, un šajā koncertā varēsim kopīgi baudīt dejas prieku, skatoties gan latviešu dejas vecmeistaru horeogrāfijas pērles, gan jauno horeogrāfu radītās inovācijas, gan dejas no jau tik tuvo XXVII Vispārējo latviešu dziesmu un XVII Deju svētku repertuāra. 

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt