Pāriet uz galveno saturu
S. 24.02.2024. 18:00

Deju koncerts | TRĀPĪTS 10NIEKĀ

Lielā zāle


Aicināt februārī ciemos draugus pamazām kļūst par skaistu “Zalkša” tradīciju, turklāt šogad satikties ir ļoti īpašs iemesls – VPDK “Zalktis” svin 10.dzimšanas dienu. Būs draugi, būs ciemiņi un svinības, būs smiekli, atmiņas un ieskatīšanās nākotnē. Būs gan zināmas, gan pavisam jaunas dejas.

Kopā ar VPDK “Zalktis” un TDK “Zalktis” dejos un svinēs TDA “Zīle” un VPDK “Zīle” no Ķekavas, JDK “Delveri” un VPDK “Delve” no Krustpils, TDA “Katvari” no Limbažiem, kā arī nākamie “Zalkši”, šobrīd - TDK “Skabardzēni” (1.grupa) no Teikas. 

Ikviens, kurš mīl deju, īstas emocijas un patiesus smaidus, ir gaidīts koncertā “Trāpīts 10niekā” 24. februārī plkst. 18.00 Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”. 

Daudz laimes dzimšanas dienā, VDPK “Zalktis”!

N.B. Biļetes pieejamas visās SIA "Biļešu paradīze" kasēs un Kultūras pils "Ziemeļblāzma" informācijas centrā!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt