Pāriet uz galveno saturu
Sv. 17.03.2024. 12:00

Izrāde | BAGĀTĪBU SALA

Lielā zāle


Latvijas kultūras un izklaides biedrība “KOLIZEJ” aicina uz spilgtu, muzikālu, teatralizētu cirka šovu „Bagātību sala”! Bagātību sala – jau tikai nosaukums vien liek domāt par piedzīvojumu, pirātu, bezgalīgās jūras un kaut kā nezināma tēmu. Mūsu šova varoņi devās ceļojumā, taču vētra izmainīja visus plānus. Sala, kurā ekipāža satika rītu, ne tikai slēpa pārsteigumus un dārgumus, bet arī bīstamus piedzīvojumus. Aizraujošs sižets, negaidīti likteņa pagriezieni, daudz humora, un cirka – lūk, kas gaida visus pasākuma apmeklētājus.

Izrādē ir izmantoti tādi žanri kā: klaunu priekšnesumi, žonglēšana, ekvilibrs, vingrošana, ilūzija, ķīniešu lauvas un citi pārsteigumi. 

Mūsu dārgie skatītāji, mēs aicinām jūs visus, kam patīk cirks un ceļojums kopā ar izrādes varoņiem uz „Bagātību salu”!

N.B. Izrāde notiek krievu valodā.

  • Vecuma ierobežojums 2+ (ieeja bērniem līdz 4 gadiem ar pieaugušo, neaizņemot atsevišķu sēdvietu, ir bezmaksas).
  • Izrādes ilgums: 1 stunda 30 minūtes (ar starpbrīdi).

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt