Pāriet uz galveno saturu
O. 24.10.2023. 19:30

Jaunās mūzikas festivāls ARĒNA | AIZ PARADĪZES DĀRZA

Lielā zāle


Plosošu kaislību un neremdināmu meklējumu ceļš, balansējot starp paradīzi un elli, raksturo laikmetīgā flamenko izrādi Aiz paradīzes dārza, kuru kultūras pilī Ziemeļblāzma izdzīvos titulētais spāņu dejotājs un horeogrāfs Andress Marīns, kura radošajā rokrakstā flamenko tradīcijas saistoši sabalsojas ar avangardisku redzējumu. Savulaik Parīzes Pikaso muzeja pasūtinātais skatuves darbs ieguvis plašu starptautisku rezonansi, visplašāko auditoriju saistot ar savu iespaidīgo vizuālo valodu un kolorīto muzikālo partitūru, kuras veidošanā Marīns sadarbojies ar Salvadoru Gutjerresu.

Piedalās: radošā komanda no Spānijas – Andress Marīns (Andrés Marín, horeogrāfija, deja; Spānija), Salvadors Gutjerress (Salvador Gutiérrez, ģitāra), Daniels Suāress (Daniel Suárez, sitaminstrumenti), Kristians Demorets (Cristian de Moret, balss, ģitāra), Benito Himeness (Benito Jiménez, gaismu mākslinieks), Fali Pipio (Fali Pipio, skaņu režisors)

Programmā: Laikmetīgā flamenko dejas un mūzikas izrāde ar Andresa Marīna un Salvadora Gutjerresa mūziku

PAR ARĒNU 2023

FESTIVĀLA PROGRAMMA

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt