Pāriet uz galveno saturu
Pk. 08.09.2023. 19:00

Jubilejas koncerts | Ziemeļblāzmai 110

Lielā zāle


8. septembrī plkst. 19:00 Kultūras pils “Ziemeļblāzma” Lielajā zālē svinēsim ļoti nozīmīgu jubileju - “ZIEMEĻBLĀZMAI 110”!

1913. gada 1. septembrī svinīgi tika atklāta jaunuzceltā Ziemeļblāzmas pils. Atklāšanas pasākumam bija trīs daļas:
- atklāšanas akts ar svinīgām uzrunām un apsveikuma vārdiem;
- koncerts, kurā uzstājās arī Augusts Dombrovskis ar vijoles spēli un kurš tika iesākts ar Jāzepa Vītola kantāti “Ziemeļblāzma”;
- svētku mielasts un jautrības vakars.

Savukārt 2023. gada svinīgais pasākums notiks 5 daļās:
- atklāšanas akts ar svinīgām uzrunām un apsveikuma vārdiem;
- koncerta 1. daļa, kurā uzstāsies Liepājas simfoniskais orķestris un Rīgas kamerkoris “Ave Sol”. Koncerta pirmajā daļā skanēs Jāzepa Vītola melodijas, tai skaitā kantāte ”Ziemeļblāzma” un tā tiks veltīta komponista 160. dzimšanas dienai;
- koncerta starpbrīdī - dzimšanas dienas torte;
- koncerta 2. daļa, kurā uzstāsies Liepājas simfoniskais orķestris, Rīgas kamerkoris “Ave Sol” un solisti Aija Vītoliņa, Andris Ērglis un Atis Ieviņš. 
- svētku kulminācija pils parkā.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt