Pāriet uz galveno saturu
C. 09.11.2023. 18:00

KNĪPAS UN KNAUĶI | MĀRTIŅDIENAS KONCERTUZVEDUMS EZĪŠA KATLIŅŠ

Lielā zāle

Kultūras un mākslas centra “Ritums” bērnu vokālā studija “Knīpas un Knauķi”  9. novembrī plkst. 18.00 Kultūras pils “Ziemeļblāzma” Lielajā zālē ielūdz uz Vitas Siliņas koncertuzvedumu ar Antras Leines libretu “Ezīša katliņš”.

2021. gadā, svinot savu 50. dzimšanas dienu, studija “Knīpas un Knauķi” izdeva bērniem domātu mūzikas disku “Ezīša katliņš” ar komponista Jāņa Ķirša aranžētām izrādes dziesmām, neilgi pēc tam arī iestudējot krāsainu un aizraujošu izrādi ģimenēm ar bērniem. Koncertā skanēs arī studijai veltītas komponista Andra Sējāna iemīļotas bērnu dziesmas. Ežu tēta lomā iejutīsies Eremijs Sējāns.

Pasākums paredzēts bērniem no 3 gadu vecuma.

Koncertā piedalīsies vokālās studijas “Knīpas un Knauķi” grupas “Mazputniņi”, “Cālīši”, “Irbītes”, “Cielaviņas”, “Zvirbulīši”, “Zīlītes”, “Ķīvītes” un “Urdaviņas”. 

Studijas vadītājas Jonita Štoma un Sanita Sējāne.

N.B. Ieeja pasākumā BEZ MAKSAS!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt