Pāriet uz galveno saturu
Sv. 14.04.2024. 16:00

KONCERTS | DVĒSELES DZIESMA

Lielā zāle

Sagaidot Latvijas mazākumtautību festivālu “Vaļā vērti atslēdziņ’” Rīgas pilsētas mazākumtautību tautas instrumentu orķestri un kori 14.aprīlī plkst.16.00 aicina uz koncertu “Dvēseles dziesma” Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”.

Ir pieņemts, ka DVĒSELE izsaka cilvēka būtību. Tā raksturo cilvēka spēju just, domāt, apzināties, izprast un iemīlēt. Koncerta “Dvēseles dziesma” vēstījums ir sapratne un mīlestība. Lai saprastu citus un iemīlētu to vietu, kurā tu dzīvo.  

Koncertā ”Dvēseles dziesmā” Latvijā dzīvojošo mazākumtautību pārstāvji iejutīsies Latvijas kultūras mantojumā, caur savas tautas kultūras prizmu traktējot latviešu tautas mūziku un latviešu komponistu skaņdarbos.

Koncertā skanēs Ā.Skultes, R.Paula, Z.Liepiņa, Ē.Ešenvalda, R.Kaupera un A.Miltiņa skaņdarbi un latviešu tautas dziesmu apdares tautas instrumentu orķestriem un koriem.

Koncertā piedalās orķestri - VEF Kultūras pils tautas instrumentu orķestris “Sadko” (mākslinieciskais vadītājs un diriģents Guntars Bernāts), Slāvu kultūras biedrības “Harmonika” tautas instrumentu orķestris “Slavjaņe” (mākslinieciskais vadītājs un diriģents Albets Inžojans), biedrības “Slāvu vārds un mūzika” tautas instrumentu orķestris “Kadanss”, VEF Kultūras pils jauktais koris “Perezvoni” (diriģente Marina Glagoļeva), Rīgas Kultūras un atpūtas centra “Imanta” bērnu un jauniešu koris “Zvonņica” (diriģente Jeļena Vavilova) un Rīgas Krievu koru biedrības jauniešu kamerkoris “Accolada” (diriģente Oksana Čerkasova).

Solisti - Laima Miltiņa-Rode, Eduards Rediko un Ilvis Faulbaums.

Koncerta mākslinieciskais vadītājs - Guntars Bernāts.

Koncerta idejas autors un vadītājs - Arnis Miltiņš.

Ieeja pasākumā BEZ MAKSAS!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt