Pāriet uz galveno saturu
Sv. 07.04.2024. 18:00

Koncerts tautiskās noskaņās | AIZGĀJA LIELDIENA PĀR AUGSTU KALNU

Lielā zāle


7. aprīlī Kultūras pils "Ziemeļblāzma" Lielajā zālē norisināsies kormūzikas koncerts "Aizgāja Lieldiena pār augstu kalnu". Koncertā skanēs piecas daļas no Valta Pūces un Pētera Brūvera “Gadskārtu dziesmām” - “Svētpavasaris”; “Šūpoles”;” Esi sveicināta, Ola”; “Cik ierakstām smiltīs” un “Pavasara zumm”. Kā arī – ievērojot sentēvu tradīcijas – notiks svinēšana Tautiskā garā  - kopā ar klausītājiem pavadīsim pirmos pavasara atmodas svētkus ar  dziesmu dziedāšanu, dažādu rituālu izzināšanu, mīklu minēšanu, iešanu rotaļās un dejām. 

Koncertā piedalās:
Jauktais koris “Laudate", mākslinieciskais vadītājs Jānis Misiņš.
Jauktais koris “Vivat”, mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents – Andris Pundurs, Diriģente un vokālā pedagoģe – Iveta Kaktiņa, koncertmeistare Ieva Dzērve. 

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt