Pāriet uz galveno saturu
IZPĀRDOTS
S. 18.11.2023. 16:00

Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltīts svētku koncerts | MĒS LATVIJAI

Lielā zāle


Informējam, ka ielūgumi uz koncertu ir beigušies!

18. novembrī Kultūras pilī "Ziemeļblāzma" norisināsies Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltīts koncerts MĒS LATVIJAI bungu un dūdu mūzikas grupas “AUĻI” izpildījumā.

Mūzikas grupa “Auļi” dibināta ar mērķi aktīvi kopt un attīstīt dūdu un bungu mūziku Latvijā. 6 dūdinieki, kontrabasists un 3 bundzinieki uz skatuves rada spēcīgu un pozitīvu enerģijas lādiņu, kas aizrauj katru klausītāju, iesaistot un aicinot līdzi auļojošos ritmos.

N.B. Ieeja pasākumā ar BEZMAKSAS ielūgumiem, kas no 01.11.2023. plkst. 10.00 pieejami visās SIA "Biļešu paradīze" kasēs un internetā.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt