Pāriet uz galveno saturu
Sv. 31.03.2024. 12:00

LIELA NĀCA LIELDIENIŅA

Daudzfunkcionālais laukums

Sagaidīsim Pirmās Lieldienas kopā ar ģimeni un draugiem Kultūras pils "Ziemeļblāzma" parkā! Būs iespēja piedalīties dažādās aizraujošās aktivitātēs, radošajās darbnīcās un baudīt muzikālus priekšnesumus, kas piepildīs ikvienu apmeklētāju ar pavasara sajūtu visas dienas garumā! 

Visa pasākuma garumā no plkst. 12.00 līdz plkst. 16.00 - Lieldienu radošās darbnīcas! Izmantojot dažādas olu krāsošanas tehnikas, kopā krāsosim raibas olas un spēlēsim dažādas Lieldienu spēles. 

  • No plkst. 12.00 līdz plkst. 13.00 kopā ar Rīgas Danču klubu iesim tradicionālajos dančos.
  • No plkst. 13.30 līdz plkst. 14.30 turpināsim svinēt Pirmās Lieldienas kopā ar postfolka mūzikas grupu "Katrīnas Dimantas trio".
  • No plkst. 15.00 līdz plkst. 16.00 pasākuma apmeklētājus priecēs etno mūzikas grupa "Zeidi"!

TIE TIK BŪS VARENI SVĒTKI! 

N.B. Ieeja pasākumā BEZ MAKSAS!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt