Pāriet uz galveno saturu
Sv. 12.05.2024. 17:00

Mātes dienai veltīts koncerts | MĪLU TEVI

Lielā zāle


Laikā, kad mostas un zied daba, mēs svinam Mātes dienu. Tā atnāk ar pirmajiem ziediem, un mēs sakām mīļu paldies mammām, omēm vecmāmiņām, audžu mammām, krustmātēm un tantēm par visu – par gaišu smaidu, kurš tiek dāvāts ikdienā, par rūpēm, ko nepamanām, par asaru uz vaiga, un prieka krunciņām sejā. 

Mātes dienai veltītajā koncertā Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” uzstāsies visu iemīļotais skatuves mākslinieks – mūziķis, dziedātājs Ainars Bumbieris ar pavadošo grupu, dāvājot sirdssiltu kopābūšanu svētku dienā. 

N.B. Ieeja pasākumā ar BEZMAKSAS ielūgumiem, kurus no 01.05.2024. plkst. 10.00 var saņemt visās SIA "Biļešu paradīze" kasēs un internetā.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt