Pāriet uz galveno saturu
S. 01.07.2023. 18:00

MIGLAS PILNAS ACIS | Bergenas latviešu amatierteātris (Norvēģija)

Lielā zāle


Latviešu Kultūras centrs Birmingemā sadarbībā ar Pasaules Latviešu Amatieru Teātru savienību (PLATS) ir sagatavojis “Dāvanu Latvijai!” Dziesmu un deju svētkos. Tās ir četras 2022. gada saietā “PLATS solis” godalgotas izrādes, kas tapušas Dānijā, Īrijā, Norvēģijā un Lielbritānijā. Izrāžu pamatā ir latviešu un Latvijā dzīvojošu autoru dramaturģija, ko uz skatuves spēlēs diasporas amatierteātru aktieri.

Pēc Tamāras Horihas Zerņas romāna “Meitiņa” motīviem “Miglas pilnas acis”.

Režisore - Liāra Ozola
Scenogrāfija - Liāra Ozola
Skaņa un citi tehniskie risinājumi - Zigmunds Ozols
Mākslinieciskais noformējums - Kikī no Pasakas

Izrādes notikumi risinās 2014. gada pavasarī Donbasā, bet 2022. gada 24. februāra rītā, pēc Krievijas prezidenta pavēles, Krievijas bruņotie spēki uzsāka pilna apjoma uzbrukumu Ukrainai.
“Kur tu biji 8 gadus?!” – viens no biežāk uzdotajiem prokremlisko propogandistu jautājumiem. Mēs mēģināsim atbildēt uz šo provokatīvo jautājumu.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt