Pāriet uz galveno saturu
S. 28.10.2023. 12:00

Muzikāla izrāde | AK, TIE KAĶĪŠI!

Lielā zāle


Aizraujošs sižets ar kaķīšiem, pelītēm un citiem tēliem gaida jūs jaunajā Latvijas Kultūras un izklaides biedrības «KOLIZEJ» izrādē “Ak, tie kaķīši!”

Nekas nevar sabojāt dzīvi laukos – šeit ir brīnišķīga daba, tīrs gaiss. Ja gribi iet makšķerēt, lūdzu, te ir dīķis. Gribi svaigu pienu, lūk, te ir kūts. Gribi sasildīties saulītē – apkārt zaļa, mīksta zāle, baudi ar prieku! Šo idilli var aprakstīt līdz bezgalībai, ja vien vienā skaistā dienā nebūtu atgadījies notikums, kas ir izmainījis mierīgo dzīvi šajā lauku ciematā. Izrādes sižetu var salīdzināt ar amerikāņu kalniņiem – nepagūsi atvilkt elpu pēc vienas straujas nolaišanās un pagrieziena, kā tevi gaida jauns pārsteigums.
Ielūdzam jūs uz vasaras atpūtu laukos kopā ar izrādes “Ak, tie kaķīši!” varoņiem.

Izrāde notiek krievu valodā.
Izrādē piedalās Rīgas teātru aktieri.
Izrādes ilgums – 1 stunda 10 minūtes.
Vecuma ierobežojums 5+.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt