Pāriet uz galveno saturu
S. 01.04.2023. 15:00

Muzikāli dzejiska pēcpusdiena kopā ar apvienību GraBulis

Kamerzāle


1.aprīlī, atzīmējot Starptautisko joku dienu, Kultūras pils "Ziemeļblāzma" Kamerzālē satiksies dziedošo aktieru ansamblis “GraBulis”, kas piedāvās nopietni lustīgu un nenopietni nopietnu koncertprogrammu jebkura vecuma auditorijai!

Koncertprogrammā skan gan ļoti dzirdētas, gan arī stipri nedzirdētas dziesmas Ginta Grāveļa un Andra Buļa izpildījumā. Daudz kopā dziedama, daudz no jauna atklājama, daudz līdzi šūpojama… Īsumā - kopējas kāju piesišanas piepildīta programma.
Andris Bulis par programmu saka tā: “Mēs esam 2 lieliski aktieri - Gints- lielisks, es – otrs. Šī ir mazlietiņ mīlīga, sirsnīga, feina, izklaidējoša, gaudulīga, līdzi jādzied, romantiska, “kas to zin` kā beigsies”, improvizēta programma. Gints-dzied… Es - traucēju!"

Uz tikšanos "Ziemeļblāzmā", svinēsim svētkus, komēdiju un kopā būšanu! 

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt