Pāriet uz galveno saturu
Sv. 26.03.2023. 17:00

Muzikāli izklaidējoša izrāde | VIŅI DEJOJA 100 VASARAS

Lielā zāle


26. martā, svinot Starptaustisko Teātra dienu, Kultūras pils "Ziemeļblāzma" Lielajā zālē piedzīvosim melodramatisku komēdiju – ceļojumu laikā un telpā ar jautrām, kā arī sirdi plosošām dziesmām.


Fascinējošās balss īpašniece Ieva Akuratere, unikālā ģitāriste Ilze Grunte, neatkārtojami šarmantais aktieris Dainis Gaidelis un neprātīgā idejas autore Raimonda Vazdika caur saturīgiem dialogiem un viedām dziesmām izspēlēs aizkustinoši uzmundrinošu stāstu, kura laikā pabūsim gan Rīgas 30. gadu bohēmā, gan tālā nākotnē. 


Dzīve rit pa spirāli, notikumi un kaislības atkārtojas, cilvēki cieš, ilgojas, meklē mīlestību un lielo dzīves jēgu vienmēr un visos laikos līdzīgi. Šis drastiskais, gluži vai psihoterapijas seanss nāk kā aicinājums – ķer mirkli, dzīvo skaisti un kvēli šeit un tagad. Šis ir tavs dzīves laiks! 
Lieki piebilst, ka I.Kalniņa, R.Paula, J.Kulakova, I.Baušķenieka, J.Riekstiņa, H.Sīmaņa, U.Stabulnieka u.c. komponistu dziesmas ar izcilāko latviešu dzejnieku vārdiem skanēs “dzīvajā”.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt