Pāriet uz galveno saturu
ATCELTS
Pk. 29.12.2023. 11:00

Noburtos Ziemassvētkus meklējot

Lielā zāle


Informējam, ka izrāde "NOBUTROS ZIEMASSVĒTKUS MEKLĒJOT", kura bija paredzēta 29. decembrī 11.00 tiek ATCELTA! Lai saņemtu naudas atmaksu, lūgums sazināties ar pasākuma organizatoru: starconcert@gmail.com. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Reiz, Ziemassvētku priekšvakarā, kāds nepaklausīgs zēns vārdā Patriks ļoti nodarīja pāri savām rotaļlietām, un tās pasauca palīgā vareno Trolli, kurš nolēma sodīt zēnu un atņēma tam vislabsirdīgākos svētkus pasaulē – Ziemassvētkus.

Izrāde “Noburtos Ziemassvētkus meklējot” - tas ir brīnumains jaungada piedzīvojums visai ģimenei: brīnumi, triki un interaktīvas spēles ar skatītājiem. Izrādē tiek izmantoti tikai oriģināli teksti un muzikālās kompozīcijas.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt