Pāriet uz galveno saturu
Pk. 16.02.2024. 19:00

Normunda Rutuļa akustiskais trio | Vēstule meitenei

Lielā zāle


Mīlestība mūs iedvesmo, mierina un piepilda - Valentīna dienas noskaņās vakaru pavadīt aicina Normunds Rutulis un akustiskais trio!

“20 gadu laikā nostiprinājies gan profesionāli, gan emocionāli, trio latviešu mūzikas cienītājiem sniedz nepieciešamo mūzikas baudīšanas, enerģijas un pozitīvās atmosfēras devu. Laikā, kad pusakustiskais skanējums sasniedz arvien augstāku atzīmi vērtību skalā, mēs nākam īstajā brīdī. Turklāt, repertuārs, kas gadu gaitā iesakņojies manā būtībā, izskan mazliet citādākā, daudz romantiskākā, tomēr tajā pašā laikā pietiekami enerģiskā, atpazīstamā un līdzi dziedamā veidā” par akustiske trio stāsta N. Rutulis.

Populāras melodijas no “Raudāja māte” līdz pat jaunākajam ierakstam “Klau, kafiju!”, kas skanēs koncertā, ļaus iziet cauri Normunda Rutuļa bagātajam repertuāram un saņemt vēlamo pozitīvisma devu ilgākam laika periodam.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt