Pāriet uz galveno saturu
S. 18.03.2023. 19:00

PAVASARA BALLE ZIEMEĻBLĀZMĀ

Lielā zāle


18. martā Kultūras pils “Ziemeļblāzma” Lielajā zālē notiks jau par tradīciju kļuvusī pavasara deju balle. 

Uz deju grīdas gaidīsim gan profesionālus dejotājus, gan deju kursu apmeklētājus, gan cilvēkus, kam vienkārši patīk dejot skaistas mūzikas pavadījumā. 

Programmā balles deju zelta izlase - lēnais valsis, tango, vīnes valsis, fokstrots, kviksteps, samba, ča ča ča, rumba un džaivs – katrs balles apmeklētājs atradīs tieši sev piemērotāko deju. Ballē muzicēs šarmantā Aija Vītoliņa ar pavadošo sastāvu. 

N.B. Biļetes pieejamas Kultūras pils "Ziemeļblāzma" informācijas centrā, "Bilešu paradīze" kasēs un internetā. Biļešu cena līdz 1. martam 25,00 EUR, no 2. marta 30.00 EUR! 

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt