Pāriet uz galveno saturu
Sv. 18.06.2023. 16:00

Rīgas sieviešu un vīru koru koncerts | AUGŠUP DZĪVĪBA SKAN

Daudzfunkcionālais laukums

Gatavojoties XXVII Vispārējie latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem 18. jūnijā, plkst.16.00 Kultūras pils “Ziemeļblāzma” parka multifunkcionālajā laukumā notiks Rīgas sieviešu un vīru koru koncerts ceļā uz Dziesmu svētkiem “Augšup dzīvība skan”.

Koncertā piedalīsies un klausītājus ar savu dziedājumu priecēs 24 sieviešu un vīru kori izcilu virsdiriģentu vadībā.
Kormūzikas tradīcija Latvijā nebeidz pārsteigt ar niansētu, tieši Latvijas tautai raksturīgu un nepārprotamu skanējumu. Dzidrais, smalkais un mīlestības caurvītais dziedājums, ir nepārtraukts radošā darba, emociju un unikālu tautas vērtību kopums ar kuru klausītājiem tiek pateikts tik daudz … Sevišķi aktuāli tas ir šogad, kad gaiss burtiski vibrē tūkstošiem koristu balsīs, tiem gatavojoties gada svarīgākajam un vērienīgākajam notikumam - XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem.
Latvijas koru skanējums ir mūsu tautas vērtība, kurā ar katru vārdu tiek izdziedāta mīlestība pret savu zemi, valsti, nāciju un vienam pret otru, Šajā koncertā to spilgti demonstrēs - sieviešu kori “Minjona”, “Dzintars”, “Sapnis”, “Balta”, “Delta”, “Latve”, Studenšu Prezidiju Konventa koris, “Ausma”, “Rīgas kamerkoris”, “Stradiņi”, “Skanda”, “Cantus”, “Līga”, “Kibirkštys”, meiteņu kori “Tonika” un “Gamma”, un vīru kori “FRA-CHO-RI”, “Gaudeamus”, “Dziedonis”, “Absolventi”, “Tēvzeme”, “Silvicola”, “Latvis” un Latvijas Universitātes Prezidiju konventa vīru koris.

Koncertu diriģēs virsdiriģenti Aira Birziņa, Māra Marnauza, Ilze Valce, Romāns Vanags, Mārtiņš Klišāns, Kaspars Ādamsons, Arvīds Platpers, Uldis Kokars, Edgars Vītols, Māris Sirmais, Jurģis Cābulis, Jevgeņijs Ustinskovs un Jēkabs Ozoliņš.

Koncerta koncertmeistare Dzintra Vīcupe.

N.B. Ieeja pasākumā BEZ MAKSAS!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt