Pāriet uz galveno saturu
O. 12.12.2023. 18:00

Rīgas valstspilsētas pašvaldības mūzikas un mākslas skolu ziemas festivāls | ZIEMASSVĒTKU ZVAIGZNES. 

Kamerzāle, Izstāžu zāle

Tradicionāli decembra mēnesis Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” tiek aizvadīts skolēnu zīmē – norisinās Rīgas valstspilsētas pašvaldības mūzikas un mākslas skolu ziemas festivāls ZIEMASSVĒTKU ZVAIGZNES. 

12. decembrī no plkst. 18:00 Kultūras pils "Ziemeļblāzma" Kamerzālē notiks skaists svētku koncerts, kurā piedalīsies jaunie mākslinieki no Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas, Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas, Bolderājas mūzikas un mākslas skolas, Pāvula Jurjāna Mūzikas skolas, Juglas Mūzikas skolas, Rīgas 3. mūzikas skolas, Augusta Dombrovska Mūzikas skolas un Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas. 

Šogad pirmo gadu koncerts notiks klātienē, taču tiks saglabāta iespēja koncertu vērot arī ierakstā RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta Youtube kanālā. 

Savukārt plkst. 19.00 tiks atklāta festivāla ZIEMASSVĒTKU ZVAIGZNES mākslas skolu skolēnu darbu izstāde.

Kultūras pils "Ziemeļblāzma" Izstāžu zālēs būs apskatāma festivāla izstāde, kurā tradicionāli piedalās gandrīz 100 audzēkņi no Māras Muižnieces Rīgas mākslas skolas, Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas, Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas un Bolderājas mūzikas un mākslas skolas. 

N.B. Ieeja pasākumos BEZ MAKSAS!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt