Pāriet uz galveno saturu
T. 14.12.2022. 9:00 - P. 27.02.2023. 20:00

Rīgas valstspilsētas pašvaldības mūzikas un mākslas skolu ziemas festivāls ZIEMASSVĒTKU ZVAIGZNES

Izstāžu zāle

Kā jau ierasts, ziemt Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” tiks aizvadīta skolēnu zīmē – norisināsies Rīgas valstspilsētas pašvaldības mūzikas un mākslas skolu ziemas festivāls “Ziemassvētku zvaigznes”. 

Līdz pat 27. februārim pils izstāžu zālēs apskatāma festivāla izstāde, kurā piedalās 70 audzēkņi no dažādām mākslas skolām - Māras Muižnieces Rīgas mākslas skolas, Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas, Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas un Bolderājas mūzikas un mākslas skolas. 

Izstādē būs iespējams iepazīties ar dažādu jauno mākslinieku veidotiem darbiem, kas neatstās vienaldzīgu nevienu apmeklētāju!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt