Pāriet uz galveno saturu
Pk. 17.05.2024. 17:00

SUPERVAROŅI | Orķestris Rīga bērniem

Lielā zāle


Piektdien, 17. maijā plkst. 17.00 Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” ģimenes mēneša ietvaros norisināsies Orķestra "Rīga" koncerts "Supervaroņi".

PIEDALĀS:

  • Orķestris “Rīga”
  • Diriģents Valdis Butāns
  • Koncertu vada un dzied Daumants Kalniņš
  • Soliste Zane Dombrovska (vokāls)

PROGRAMMĀ:

Supervaroņi rodami gandrīz katrā laikmetā, tāpēc Orķestris “Rīga” kopā ar dziedātājiem Daumantu Kalniņu un Zani Dombrovsku Ģimenes mēneša ietvaros izveidojuši koncertprogrammu, kurā tiks apskatīti ne tikai jauno laiku supervaroņi, bet arī mūsu pašu Lāčplēsis, Trešais tēva dēls un citi. Koncertā skanēs mūzika arī no tādām populārām kinofilmām kā “Supermens” un “Harijs Poters”.

N.B. Ieeja pasākumā ar BEZMAKSAS ielūgumiem, kuri no 10. maija plkst. 10.00 pieejami visās SIA “Biļešu paradīze” kasēs un internetā.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt