Pāriet uz galveno saturu
S. 18.02.2023. 16:00

Tautas deju koncerts | ŠOREIZ IELŪDZ “ZALKTIS”

Lielā zāle


Šajā gadā “Zalktis” beidzot atkal aicina ciemiņus pie sevis. Kādu laiku ir braukts viesos uz dažādām Latvijas malām, tāpēc “Šoreiz ielūdz “Zalktis” būs koncerts, kad ciemos Rīgā sabrauks draugi -  JDK “Delveri” no Krustpils, VPDK “Delve” no Jēkabpils, VPDK “Zīle” no Ķekavas un TDK “Skabardzēni” C grupa. 


“Šoreiz ielūdz “Zalktis” Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” 18.februārī 16.00. Gaidīts ikviens, kam gribas redzēt dejasprieku, patiesas emocijas un laimīgus cilvēkus. Koncertā būs iespēja redzēt gan jaunas, gan labi zināmas dejas, dažādu Dziesmu un deju svētku koncertu repertuāru, kā arī pašiem dejotājiem mīļas dejas. 

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt