Pāriet uz galveno saturu
Pk. 21.04.2023. 18:30

TDA “RĪDZENIEKS” jubilejas koncerts | PAT NEDOMĀJOT CIK…

Lielā zāle

TDA "Rīdzenieks" šis ir zelta jubilejas gads. Īstenu "Rīdzenieka" dejotāju raksturo neizsīkstoša mīlestība pret deju, sava kolektīva patriotisms un nebeidzama vēlēšanās būt kopā.

Aicinām Jūs kopā ar mums izdzīvot mūsu 50 gadu jubilejas koncertu "Pat nedomājot, cik..." 21. aprīlī plkst. 18:30 Kultūras pils "Ziemeļblāzma" Lielajā zālē, kurā 3 paaudzēs izdejosim sev iemīļotas un tuvas horeogrāfijas.

Ieejas maksa 7 EUR, par biļešu iegādi var sazināties, rakstot mums privāti TDA "Rīdzenieks", vai to iegādāties īsi pirms koncerta norises vietā kultūras pilī "Ziemeļblāzma"

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt