Pāriet uz galveno saturu
S. 06.04.2024. 17:00

VPDK “DAUGAVA” koncerts | PIE DAUGAVAS DANCI VEDU

Lielā zāle


VPDK “Daugava” aicina uz ikgadējo deju kolektīvu sadraudzības koncertu “Pie Daugavas danci vedu”!

Ar katru gadu sadejot gribētāju pulks kļūst arvien kuplāks, un šajā reizē pavasari košās krāsās kopā ar VPDK “Daugava” izdejos gan vidējās paaudzes deju kolektīvi  “Rotaļa XO”, “Saime”, “Dzīpars” un “Sprigulis”, gan jauniešu deju kolektīvi “Rotaļa”,  “Dārdari”, “Jumis” un “Auseklītis”.

Koncerta vadmotīvs ir dalīties un iepriecināt skatītājus ar katra kolektīva īpašajām dejām -  tām, kuras kolektīvam ir tuvas un mīļas, tām, kuras īpaši raksturo kolektīvu, tām, kuras speciāli veidotas kolektīvam, tām, kuras ir paša vadītāja radītas horeogrāfijas, tām, kuras dejotājos atstājušas spilgtas un neizdzēšamas atmiņas. 


Uz tikšanos koncertā!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt