Pāriet uz galveno saturu
P. 01.04.2024. 15:00

WINDSTREAM | JAMPADRACIS LIELDIENĀS | Orķestra “Rīga” brassOtrajās Lieldienās, kas šogad sakrīt ar Starptautisko joku dienu, 1. aprīlī Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” tiek piedāvāta pasākuma programma “Jampadracis Lieldienās”, kas sevišķi piesaistīs ģimenes un bērnus. Interaktīvajā radošajā darbnīcā plkst. 14.00 ar bērniem darbosies Dmitrijs Pudovs no Rīgas cirka skolas, bet plkst. 15.00 Lielajā zālē koncerta muzikālajā centrā tiks izcelts Orķestra “Rīga” Brass jeb pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu ansamblis, kas atskaņos šāda tipa ansamblim raksturīgu, izklaidējošu mūziku. Ansambļa sagatavošana uzticēta jaunajam mūziķim – trompetistam Kristianam Kalvam. Koncertu ar pasakām, stāstiem un jokiem caurvīs koncerta vadītājs Raitis Zapackis.

Otro Lieldienu notikums ģimenēm "Jampadracis Lieldienās":

  • Plkst. 14.00 Radoša darbnīca ar Rīgas Cirka skolu
  • Plkst. 15.00 Orķestra “Rīga” BRASS ansambļa koncerts
  • Pasākumā piedalās: Orķestra “Rīga” pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu ansamblis Kristiana Kalvas vadībā.
  • Koncerta vadītājs: Raitis Zapackis
    Radošās darbnīcas vadītājs: Dmitrijs Pudovs

N.B. Ieeja Orķestra "Rīga" Brass koncertā ar bezmaksas ielūgumiem, kas no 25. marta būs pieejami “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv


Pasākuma norisi atbalsta Rīgas valstspilsētas pašvaldība.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt