Pāriet uz galveno saturu
Sv. 28.05.2023. 11:00

Ziemeļblāzmas 115. Bērnu svētki | VISI MANI DZIESMU SVĒTKI

Ziemeļblāzmas 115. Bērnu svētki “Visi mani Dziesmu svētki” gaidīs savus apmeklētājus Ziemeļblāzmas pilī!

Pasākumu vadīs Tautumeita un Tautudēls. Būs radošās darbnīcas, izzinošas nodarbes, konkursi un atrakcijas. Iesim rotaļās, priecāsimies un smiesimies! Pašiem mazākajiem būs piepūšamā atrakcija un burbuļu ballīte, lielākos aicinām gatavoties XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem, apgūstot kopā dziedāšanu un latviešu skatuviskās tautas dejas soļus. 

Uz svētku skatuves mazos un lielos apmeklētājus priecēs bērnu vokālie ansambļi “Karameles”, “Pumpuriņi”, “Nāriņa” un “Blāzmiņa”.

Kultūras pils Ziemeļblāzma Lielajā zālē plkst. 13:00 pūtēju orķestru koncerts “Lai prieks rada prieku”, kurā piedalīsies Kultūras pils Ziemeļblāzma pūtēju orķestris “Fanfara”, Juglas mūzikas skolas pūtēju orķestris, Klaipēda Juozo Karoso mūzikas skolas pūtēju orķestris no Lietuvas un Rīgenes mūzikas skolas pūtēju orķestris no Vācijas. 

Svētku noslēgumā lielkoncerts kopā ar dziedātāju un komponistu Lauri Valteru un zaķiem Bannijiem “Hops un Čiks”.

N.B. Ieeja pasākumā BEZ MAKSAS!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt