Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Font size
Sat. 08.04.2023. 16:00

SERGEJS JĒGERS | LIELDIENU KONCERTS

The Grand hall


8. aprīlī Kultūras pils "Ziemeļblāzma" Lielajā zālē norisināsies Lieldienu koncerts! 

Kontrtenora Sergeja Jēgera siltā un maiguma pilnā balss savijas ar Ievas Šmites meistarīgi ievibrēto flīģeļa skaņu. Klausītāju iemīļotais dziedātājs Lieldienu laikā aicina ieklausīties mūzikā, kas pilna gaismas, ticības, cerības un mīlestības. 

Koncertā skanēs Lieldienu laika garīgā mūzika, kā arī baroka ārijas, instrumentāli opusi un tradicionālas melodijas.

N.B. Ieeja pasākumā ar BEZMAKSAS IELŪGUMIEM, kas būs pieejami SIA "Biļešu paradīze" kasēs un internetā no 27.03.2023. plkst. 10.00. 

Šis ir viens no Pavasara modināšanas pasākumiem Rīgā. Ar visiem Pavasara saulgriežu un Lieldienu notikumiem Rīgā var iepazīties tīmekļvietnē https://svetki.riga.lv/, kā arī sekot līdzi sociālo tīklu lapā “Rīgā notiek”.

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share