Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Font size
Sun. 02.06.2024. 11:00

Ziemeļblāzmas 116. bērnu svētki | SĪKI, MAZI KUKAINĪŠI

Daudzfunkcionālais laukums

2. jūnijā Kultūras pils "Ziemeļblāzma" parkā svinēsim BĒRNU SVĒTKUS! Šogad vēlamies piedāvāt saviem mazajiem un lielajiem apmeklētājiem iepazīt mūsu visu mazākos brāļus un māsas – kukaiņus. Katrā dārzā un parkā, arī katrā mājā rosās kukaiņi. Par dažiem mēs priecājamies, par dažiem nē, bet tie visi ir mūsu pasaules neatņemama sastāvdaļa. Arī Ziemeļblāzmas parks vasarā čum un mudž no dažādiem kukaiņiem. Mēģināsim tos saskatīt!

  Pasākumā piedalīsies:

  • PII “Blāzmiņa”
  • Studija “Spāre”
  • Vokālais ansamblis “Nāriņa”
  • Deju studija “Ziemeļblāzma”

  Radošās darbnīcas nodrošinās:

  • Vecmīlgrāvja attīstības biedrība
  • Bezalkohola biedrība Ziemeļblāzma
  • “Jogitas pasākumi”

  Svētku noslēgumā lielkoncerts “Sīki, mazi kukainīši”, kurā piedalīsies solistes Ieva Malteniece un Eva Leimane un bērnu vokālais ansamblis “Karameles”, kā arī bērni no Rīgas 41.vidusskolas tautas deju kolektīviem “Asni”, “Tūdaliņš”, “Kadiķītis” (vadītāja Santa Pastore).

  Ziemeļblāzmas Bērnu svētku tradīcija tika aizsākta 1908. gadā, kad Vecmīlgrāvja kultūras dzīves veidotāji kokrūpnieks un mecenāts Augusts Dombrovskis un skolotāja Marta Rinka organizēja šos svētkus pirmo reizi.

  Šogad svētki norisināsies jau 116. reizi. Šo Ziemeļblāzmas pils parkā ik gadu rīkoto svētku pamatā vienmēr bijusi atziņa, ka bērniem jādarbojas pašiem, nevis pasīvi jāvēro priekšnesumi, tāpēc to programmā vienmēr ir liels skaits dažādu radošu un izzinošu nodarbju un tā ir ļoti daudzveidīga.

  Ziemeļblāzmas Bērnu svētki ir unikāli ar savu ilglaicību, ar savu spēju ik gadu pulcināt tūkstošiem bērnu un viņu vecāku. Mūsdienu paaudzes pienākums ir turpināt Augusta Dombrovska pirms 116 gadiem aizsākto brīnišķīgo tradīciju.

  Bērnu svētku lieldraugs - Rīgas Brīvosta

  N.B. Ieeja pasākumā BEZ MAKSAS!

  The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

  Share