Pāriet uz galveno saturu
S. 01.07.2023. 20:00

ČIR, ČIR | Birmingemas Mazais teātris (Lielbritānija)

Lielā zāle


Latviešu Kultūras centrs Birmingemā sadarbībā ar Pasaules Latviešu Amatieru Teātru savienību (PLATS) ir sagatavojis “Dāvanu Latvijai!” Dziesmu un deju svētkos. Tās ir četras 2022. gada saietā “PLATS solis” godalgotas izrādes, kas tapušas Dānijā, Īrijā, Norvēģijā un Lielbritānijā. Izrāžu pamatā ir latviešu un Latvijā dzīvojošu autoru dramaturģija, ko uz skatuves spēlēs diasporas amatierteātru aktieri.

Hermanis Paukšs “Čir, čir!” (pasaka pieaugušajiem)

Režisors – Ingmārs Čaklais
Telpa un tērpi – Santa Siliņa
Horeogrāfs – Kirils Burlovs
Skaņa – Dzintars Romāns
Tehniskais atbalsts – Māris Roberts Čaklais

Pasaka pieaugušajiem par kādas impērijas dzīvi, plānotiem un neplānotiem notikumiem pavisam īsā laika posmā. Izrāde uzdod vairākus eksistenciāli svarīgus jautājumus un meklē atbildes uz tiem. Vai tā būs pasaka ar laimīgām beigām?

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt