Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Font size
Sat. 01.07.2023. 20:00

ČIR, ČIR | Birmingemas Mazais teātris (Lielbritānija)

The Grand hall


Latviešu Kultūras centrs Birmingemā sadarbībā ar Pasaules Latviešu Amatieru Teātru savienību (PLATS) ir sagatavojis “Dāvanu Latvijai!” Dziesmu un deju svētkos. Tās ir četras 2022. gada saietā “PLATS solis” godalgotas izrādes, kas tapušas Dānijā, Īrijā, Norvēģijā un Lielbritānijā. Izrāžu pamatā ir latviešu un Latvijā dzīvojošu autoru dramaturģija, ko uz skatuves spēlēs diasporas amatierteātru aktieri.

Hermanis Paukšs “Čir, čir!” (pasaka pieaugušajiem)

Režisors – Ingmārs Čaklais
Telpa un tērpi – Santa Siliņa
Horeogrāfs – Kirils Burlovs
Skaņa – Dzintars Romāns
Tehniskais atbalsts – Māris Roberts Čaklais

Pasaka pieaugušajiem par kādas impērijas dzīvi, plānotiem un neplānotiem notikumiem pavisam īsā laika posmā. Izrāde uzdod vairākus eksistenciāli svarīgus jautājumus un meklē atbildes uz tiem. Vai tā būs pasaka ar laimīgām beigām?

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share