Pāriet uz galveno saturu
S. 27.04.2024. 17:00

Deju koncerts ATMIŅU ALBUMS #2 | deju skola DREAMTEAM

Lielā zāle


Deju skola Dreamteam ielūdz Tevi uz savu 10 gadu jubilejas koncertu! Arī šis gads mums bijis dažādām dejām, piedzīvojumiem un pasākumiem bagāts, tādēļ koncerta programma nenoliedzami plānota ļoti krāšņa. Uzstāsies visas mūsu dejotājas, sākot ar pašām mazākajām meitenēm, līdz pat karsējmeitenēm un dāmām, kurām dejošana ir viens no mīļākajiem hobijiem. Šogad koncertā tik daudz deju kā vēl nekad, to skaitā arī vairāki jaunumi un solo priekšnesumi. Bet sajūta gadu no gada nemainīga, jo koncerts ir svētki ikvienai no mums.

Pēc koncerta ielūdzam dejotājas, vecākus un tuvos uz kopā būšanu jeb nelielu ballīti turpat Kultūras pils Ziemeļblāzma Kamerzālē. Ierašanās ar groziņu.

! Ieeja pasākumā Kamerzālē ar koncerta biļetēm.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt