Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Font size
Sat. 27.04.2024. 17:00

Deju koncerts ATMIŅU ALBUMS #2 | deju skola DREAMTEAM

The Grand hall


Deju skola Dreamteam ielūdz Tevi uz savu 10 gadu jubilejas koncertu! Arī šis gads mums bijis dažādām dejām, piedzīvojumiem un pasākumiem bagāts, tādēļ koncerta programma nenoliedzami plānota ļoti krāšņa. Uzstāsies visas mūsu dejotājas, sākot ar pašām mazākajām meitenēm, līdz pat karsējmeitenēm un dāmām, kurām dejošana ir viens no mīļākajiem hobijiem. Šogad koncertā tik daudz deju kā vēl nekad, to skaitā arī vairāki jaunumi un solo priekšnesumi. Bet sajūta gadu no gada nemainīga, jo koncerts ir svētki ikvienai no mums.

Pēc koncerta ielūdzam dejotājas, vecākus un tuvos uz kopā būšanu jeb nelielu ballīti turpat Kultūras pils Ziemeļblāzma Kamerzālē. Ierašanās ar groziņu.

! Ieeja pasākumā Kamerzālē ar koncerta biļetēm.

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share