Pāriet uz galveno saturu
Pk. 22.03.2024. 18:30

Komēdijas un izklaides vakars | PAR MUMS

Lielā zāle


Komēdijas un izklaides vakarā PAR MUMS Jums būs iespēja izbaudīt lieliskās un neatkārtojamās Baibas Sipenieces - Gavares humora un piedzīvojumu pilnos stāstus un improvizatoru Valda Sila un Dzintara Rožkalna improvizācijas izrādi, kas aizvedīs jūs priekpilnā un smieklu piepildītā ceļojumā!

Pasākuma pirmajā cēlienā, Baiba Sipeniece - Gavare dalīsies ar saviem humora pilnajiem dzīves notikumiem, kuri, pateicoties ārkārtīgi vēlīgam liktenim, ar viņu ir notikuši - kāzas, bēres, apkūlības, - ar visu, kas sakrājies.
“Tas, kas ar mani ik pa laikam notiek manī "nosēžas" un sagrozās tā, ka nākas secināt vienu ļoti vērtīgu lietu - dzīve ir paradoksu pilna!” - tā pati Baiba.

Savukārt, otrajā cēlienā jūs sagaidīs pozitīvu emociju un smieklu ģenerātāju tandēms, pieredzējuši improvizācijas teātra aktieri - Valdis Sils un Dzintars Rožkalns! Šie kungi pavisam noteikti, radot laiski dzirkstošu atmofēru, ļaus aizmirst ikdienas rūpes un aizvedīs priekpilnā, humora pilnā piedzīvojumā, ko atklāj improvizētas etīdes, kuru galvenās vadlīnijas noteiksiet arī tieši Jūs - skatītāji.

Pirms pasākuma un pasākuma starpbrīdī, varēsiet baudīt uzkodas un dzērienus kokteiļbārā.

Pasākuma ilgums: 2h 10min (pasākums divās daļās).

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt