Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Font size
Fri. 22.03.2024. 18:30

Komēdijas un izklaides vakars | PAR MUMS

The Grand hall


Komēdijas un izklaides vakarā PAR MUMS Jums būs iespēja izbaudīt lieliskās un neatkārtojamās Baibas Sipenieces - Gavares humora un piedzīvojumu pilnos stāstus un improvizatoru Valda Sila un Dzintara Rožkalna improvizācijas izrādi, kas aizvedīs jūs priekpilnā un smieklu piepildītā ceļojumā!

Pasākuma pirmajā cēlienā, Baiba Sipeniece - Gavare dalīsies ar saviem humora pilnajiem dzīves notikumiem, kuri, pateicoties ārkārtīgi vēlīgam liktenim, ar viņu ir notikuši - kāzas, bēres, apkūlības, - ar visu, kas sakrājies.
“Tas, kas ar mani ik pa laikam notiek manī "nosēžas" un sagrozās tā, ka nākas secināt vienu ļoti vērtīgu lietu - dzīve ir paradoksu pilna!” - tā pati Baiba.

Savukārt, otrajā cēlienā jūs sagaidīs pozitīvu emociju un smieklu ģenerātāju tandēms, pieredzējuši improvizācijas teātra aktieri - Valdis Sils un Dzintars Rožkalns! Šie kungi pavisam noteikti, radot laiski dzirkstošu atmofēru, ļaus aizmirst ikdienas rūpes un aizvedīs priekpilnā, humora pilnā piedzīvojumā, ko atklāj improvizētas etīdes, kuru galvenās vadlīnijas noteiksiet arī tieši Jūs - skatītāji.

Pirms pasākuma un pasākuma starpbrīdī, varēsiet baudīt uzkodas un dzērienus kokteiļbārā.

Pasākuma ilgums: 2h 10min (pasākums divās daļās).

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share