Pāriet uz galveno saturu
Sv. 21.07.2024. 14:00

Mākslinieces Karine Paronjancas plenērs – meistarklase gleznošanā

Tējas namiņš


Mākslinieces Karine Paronjancas devīze ir: “Māksla ar Bio zīmi”. “Bio” tulkojumā no grieķu valodas nozīmē dzīve. Tā ir savdabīga spēle ar zīmi, kas norāda uz produkta augsto kvalitāti un tā radītājas saudzīgo attieksmi pret cilvēku, dabu un tās ritmiem.

Karine Paronjanca ir ieguvusi maģistra grādu Latvijas Mākslas akadēmijas monumentālās glezniecības nodaļā (2007) un papildus izglītojusies afresco un sgraffito glezniecības tehnikās Florences Mākslas institūtā Itālijā. Latvijas Mākslinieku savienības biedre kopš 2007. gada, sarīkojusi vairāk kā divdesmit personālizstādes Rīgā, Jūrmalā, Valmierā un citās Latvijas pilsētās un regulāri piedalās grupu izstādēs Latvijā, kā arī starptautiskas nozīmes mākslas projektos. 

Māksliniece par sevi saka tā: “Manas daiļrades galvenās tēmas: Kosmoss, Absolūtais, dabas likumi un ritmi, Saule un tās enerģija. Mana pieeja – tā ir saruna ar skatītāju metaforu, vēstījumu, simbolu valodā, kuri skar ģenētiskās atmiņas dziļākos slāņus un kolektīvo bezapziņu. Nozīmīgu lomu manā biogrāfijā ir atstājusi kolekcija “Arbūzi”. Arbūzs – lotoss ir kļuvis par manu simbolu, manas daiļrades visatpazīstamāko tēlu un identifikācijas zīmi. Mani iedvesmo dzīvās dabas spontānā plastiskuma un civilizācijas prāta linearitātes saskarsmes izpēte. Ticu, ka līdzās gleznieciskajām un saturiskajām kvalitātēm, liela nozīme ir dzīvi apliecinošas, vitālas un radošas enerģijas lādiņam, ko izstaro mani darbi.”

Meistarklasē būs iespēja smelties no mākslinieces gan iedvesmu, gan pieredzi. Piedalīties aicinām gan iesācējus, gan profesionālus māksliniekus! 

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt