Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Font size
Sun. 21.07.2024. 14:00

Mākslinieces Karine Paronjancas plenērs – meistarklase gleznošanā

Tējas namiņš


Mākslinieces Karine Paronjancas devīze ir: “Māksla ar Bio zīmi”. “Bio” tulkojumā no grieķu valodas nozīmē dzīve. Tā ir savdabīga spēle ar zīmi, kas norāda uz produkta augsto kvalitāti un tā radītājas saudzīgo attieksmi pret cilvēku, dabu un tās ritmiem.

Karine Paronjanca ir ieguvusi maģistra grādu Latvijas Mākslas akadēmijas monumentālās glezniecības nodaļā (2007) un papildus izglītojusies afresco un sgraffito glezniecības tehnikās Florences Mākslas institūtā Itālijā. Latvijas Mākslinieku savienības biedre kopš 2007. gada, sarīkojusi vairāk kā divdesmit personālizstādes Rīgā, Jūrmalā, Valmierā un citās Latvijas pilsētās un regulāri piedalās grupu izstādēs Latvijā, kā arī starptautiskas nozīmes mākslas projektos. 

Māksliniece par sevi saka tā: “Manas daiļrades galvenās tēmas: Kosmoss, Absolūtais, dabas likumi un ritmi, Saule un tās enerģija. Mana pieeja – tā ir saruna ar skatītāju metaforu, vēstījumu, simbolu valodā, kuri skar ģenētiskās atmiņas dziļākos slāņus un kolektīvo bezapziņu. Nozīmīgu lomu manā biogrāfijā ir atstājusi kolekcija “Arbūzi”. Arbūzs – lotoss ir kļuvis par manu simbolu, manas daiļrades visatpazīstamāko tēlu un identifikācijas zīmi. Mani iedvesmo dzīvās dabas spontānā plastiskuma un civilizācijas prāta linearitātes saskarsmes izpēte. Ticu, ka līdzās gleznieciskajām un saturiskajām kvalitātēm, liela nozīme ir dzīvi apliecinošas, vitālas un radošas enerģijas lādiņam, ko izstaro mani darbi.”

Meistarklasē būs iespēja smelties no mākslinieces gan iedvesmu, gan pieredzi. Piedalīties aicinām gan iesācējus, gan profesionālus māksliniekus! 

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share