Pāriet uz galveno saturu
S. 01.07.2023. 15:30

MIGLĀ IESPROSTOTIE | Īrijas jauktais koris LA IR un Īrijas Latviešu teātris (Īrija)

Lielā zāle


Latviešu Kultūras centrs Birmingemā sadarbībā ar Pasaules Latviešu Amatieru Teātru savienību (PLATS) ir sagatavojis “Dāvanu Latvijai!” Dziesmu un deju svētkos. Tās ir četras 2022. gada saietā “PLATS solis” godalgotas izrādes, kas tapušas Dānijā, Īrijā, Norvēģijā un Lielbritānijā. Izrāžu pamatā ir latviešu un Latvijā dzīvojošu autoru dramaturģija, ko uz skatuves spēlēs diasporas amatierteātru aktieri.

Sandra Bondarevska “Miglā iesprostotie” (dziesmu spēle)

Režisore - Sandra Bondarevska
Mūzika – Signis Jaunzems un Rasa Stonkus
Horeogrāfija – Digna Miščenko un Roberts Eglītis

Velkot paralēles ar Covid pandēmiju – bailēm, neziņu, mājsēdi un diemžēl arī upuriem, izrādes stāsts ir par to, kā dabas iegribu spiesti cilvēki nonāk situācijā, kuru nespēj ietekmēt.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt