Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Font size
Sat. 01.07.2023. 15:30

MIGLĀ IESPROSTOTIE | Īrijas jauktais koris LA IR un Īrijas Latviešu teātris (Īrija)

The Grand hall


Latviešu Kultūras centrs Birmingemā sadarbībā ar Pasaules Latviešu Amatieru Teātru savienību (PLATS) ir sagatavojis “Dāvanu Latvijai!” Dziesmu un deju svētkos. Tās ir četras 2022. gada saietā “PLATS solis” godalgotas izrādes, kas tapušas Dānijā, Īrijā, Norvēģijā un Lielbritānijā. Izrāžu pamatā ir latviešu un Latvijā dzīvojošu autoru dramaturģija, ko uz skatuves spēlēs diasporas amatierteātru aktieri.

Sandra Bondarevska “Miglā iesprostotie” (dziesmu spēle)

Režisore - Sandra Bondarevska
Mūzika – Signis Jaunzems un Rasa Stonkus
Horeogrāfija – Digna Miščenko un Roberts Eglītis

Velkot paralēles ar Covid pandēmiju – bailēm, neziņu, mājsēdi un diemžēl arī upuriem, izrādes stāsts ir par to, kā dabas iegribu spiesti cilvēki nonāk situācijā, kuru nespēj ietekmēt.

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share