Pāriet uz galveno saturu
Pk. 03.11.2023. 9:00 - S. 09.12.2023. 20:00

Tekstilmākslas asociācijas mākslinieku darbu izstāde | VIBRĀCIJA

Izstāžu zāle

Jau no 3. novembra Kultūras pilī "Ziemeļblāzma" norisināsies Tekstilmākslas asociācijas mākslinieku izstāde "VIBRĀCIJA".

"Itāļu astronoma, fiziķa un inženiera Galileo Galileja (1564-1642) 17. gs. aizsāktā skaņas vibrācijas izpēte turpmāk iedvesmojusi arī citus pētniekus vairāku gadsimtu garumā. Vibrācijas jēdziens kā dabas spēks un kustība, daudzkārt saistījis arī mākslinieku uzmanību. Šogad Latvijas Tekstilmākslas asociācijas pārstāvji, izejot no pieņēmuma, ka pasaule ir patstāvīgā pārmaiņu stāvoklī, un nekad neatgriežas pie tieši tā kā bija, aicina māksliniekus koncentrēties uz tekstila materiāliem, lietām, šķiedrām, tekstiltehnikām un idejām, kas joprojām turpina tekstilmākslas nozares pastāvīgo pārmaiņu stāvokli. Katra mākslinieka pieredze šīs pārmaiņas sajūt un risina savā unikālā interpretācijā, kur nozīme ir plašam jautājumu diapazonam, ko uzdod paši mākslinieki. Jebkuras vibrācijas cilvēcīgu sajūtu līmenī sevī iekļauj arī spriedzi un satraukumu, kā rezultātā aktivizējas motivējoši impulsi atklāt, piemēram, citas robežas, krustpunktus, elementus utt.. Šī izstāde apvienos un ieskicēs mākslinieku kopīgus un atšķirīgus vēstījumus, kuri vibrāciju, līdzīgi kā dabas spēku, uztver kā iespēju mainīties." /Elīna Veilande-Apine/

N.B. Ieeja izstādē BEZ MAKSAS!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt