Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Font size
Fri. 03.11.2023. 9:00 - Sat. 09.12.2023. 20:00

Tekstilmākslas asociācijas mākslinieku darbu izstāde | VIBRĀCIJA

Exhibition hall

Jau no 3. novembra Kultūras pilī "Ziemeļblāzma" norisināsies Tekstilmākslas asociācijas mākslinieku izstāde "VIBRĀCIJA".

"Itāļu astronoma, fiziķa un inženiera Galileo Galileja (1564-1642) 17. gs. aizsāktā skaņas vibrācijas izpēte turpmāk iedvesmojusi arī citus pētniekus vairāku gadsimtu garumā. Vibrācijas jēdziens kā dabas spēks un kustība, daudzkārt saistījis arī mākslinieku uzmanību. Šogad Latvijas Tekstilmākslas asociācijas pārstāvji, izejot no pieņēmuma, ka pasaule ir patstāvīgā pārmaiņu stāvoklī, un nekad neatgriežas pie tieši tā kā bija, aicina māksliniekus koncentrēties uz tekstila materiāliem, lietām, šķiedrām, tekstiltehnikām un idejām, kas joprojām turpina tekstilmākslas nozares pastāvīgo pārmaiņu stāvokli. Katra mākslinieka pieredze šīs pārmaiņas sajūt un risina savā unikālā interpretācijā, kur nozīme ir plašam jautājumu diapazonam, ko uzdod paši mākslinieki. Jebkuras vibrācijas cilvēcīgu sajūtu līmenī sevī iekļauj arī spriedzi un satraukumu, kā rezultātā aktivizējas motivējoši impulsi atklāt, piemēram, citas robežas, krustpunktus, elementus utt.. Šī izstāde apvienos un ieskicēs mākslinieku kopīgus un atšķirīgus vēstījumus, kuri vibrāciju, līdzīgi kā dabas spēku, uztver kā iespēju mainīties." /Elīna Veilande-Apine/

N.B. Ieeja izstādē BEZ MAKSAS!

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share