Pāriet uz galveno saturu
C. 28.09.2023. 19:00

tête-à-tête | Katrīna Gupalo un producenti

Kamerzāle


28. septembrī plkst. 19:00 Katrīna Gupalo kopā mūzikas producentiem Edgaru Vilcānu un Armandu Varslavānu, un sitaminstrumentu meistaru Mareku Loginu kāps uz Kultūras pils “Ziemeļblāzma” Kamerzāles skatuves, lai iepriecinātu savus klausītājus. Mākslinieki izpildīs tādus radiohitus kā “Dur Prom”, “Resistance”, “Masas”, “Man ar Tevi”, “Kamēr pret sauli kāpu”, kā arī pavisam jaunas kompozīcijas.

“Katrīnai Gupalo latvju populārajā mūzikā nav ekvivalenta – viņa ir dzīvāka par dzīvu, ar viņas enerģiju varētu darbināt HES! To nevar nejust arī mūzikā: Katrīna ar savu aizrautību aizrauj sev līdzi arī klausītājus, un nav pat būtiski, vai viņa izpilda savu repertuāru vai cita komponista dziesmas savās versijās.” – tā par Katrīnu saka žurnālists Sandris Vanzovičs.

Pēdējā laika nozīmīgākie notikumi Katrīnas radošajā darbībā ir augstākā Latvijas valsts apbalvojuma – Triju zvaigžņu ordeņa saņemšana, dalība Muzikālās bankas lielkoncertā Daugavpilī, Zigmara Liepiņa jubilejas koncerttūrē kā arī daudzos citos lielos un mazos pasākumos visā Latvijā. 

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt