Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Font size
Thu. 28.09.2023. 19:00

tête-à-tête | Katrīna Gupalo un producenti

Chamber hall


28. septembrī plkst. 19:00 Katrīna Gupalo kopā mūzikas producentiem Edgaru Vilcānu un Armandu Varslavānu, un sitaminstrumentu meistaru Mareku Loginu kāps uz Kultūras pils “Ziemeļblāzma” Kamerzāles skatuves, lai iepriecinātu savus klausītājus. Mākslinieki izpildīs tādus radiohitus kā “Dur Prom”, “Resistance”, “Masas”, “Man ar Tevi”, “Kamēr pret sauli kāpu”, kā arī pavisam jaunas kompozīcijas.

“Katrīnai Gupalo latvju populārajā mūzikā nav ekvivalenta – viņa ir dzīvāka par dzīvu, ar viņas enerģiju varētu darbināt HES! To nevar nejust arī mūzikā: Katrīna ar savu aizrautību aizrauj sev līdzi arī klausītājus, un nav pat būtiski, vai viņa izpilda savu repertuāru vai cita komponista dziesmas savās versijās.” – tā par Katrīnu saka žurnālists Sandris Vanzovičs.

Pēdējā laika nozīmīgākie notikumi Katrīnas radošajā darbībā ir augstākā Latvijas valsts apbalvojuma – Triju zvaigžņu ordeņa saņemšana, dalība Muzikālās bankas lielkoncertā Daugavpilī, Zigmara Liepiņa jubilejas koncerttūrē kā arī daudzos citos lielos un mazos pasākumos visā Latvijā. 

The Host of the Event hereby informs that photographic images and/or video recordings will be taken in the course of the Event in order to ensure coverage of the Event in mass media and information materials. The obtained materials can be used for publicity and public information purposes. The Host of the Event assumes no liability for any photographic images and/or video recordings taken by third parties and for the usage of the materials thus obtained. Detailed information regarding the processing of your personal data is available here.

Share