Pāriet uz galveno saturu

Telpu noma

2013. gada maijā apmeklētājiem savas durvis no jauna atvērusi kultūras pils ZIEMEĻBLĀZMA

Kultūras pils ZIEMEĻBLĀZMA – unikāls jūgendstila arhitektūras piemineklis, kā arī nozīmīgs, plašs un mūsdienīgs Latvijas kultūras centrs.

Kultūras pils ir dažādu valstiski nozīmīgu kultūras pasākumu norises vieta, tūrisma apskates objekts, kā arī vieta konferenču un dažādu citu pasākumu organizēšanai.

Pilī ir vairākas modernas un ietilpīgas konferenču zāles, kā arī mazākas zāles semināriem un prezentācijām. Pili ieskauj 5 ha liels atjaunots parks, kas ir ne vien atpūtas zona, bet arī lieliska vieta dažāda veida āra pasākumu organizēšanai.

Daudzfunkcionālais kultūras centrs kultūras pils ZIEMEĻBLĀZMA piedāvā telpas dažādu veidu pasākumiem:

  • koncertiem
  • kongresiem
  • semināriem un prezentācijām
  • video seansiem un dažādiem festivāliem
  • izstādēm un korporatīvajām aktivitātēm

Pilī ir pieejamas arī mazāka izmēra telpas semināriem, prezentācijām un izstādēm. Pasākumiem varam nodrošināt arī ēdināšanu un citus konferenču pakalpojumus, kā arī tehnisko aparatūru.

Apmeklētāju ērtībām ZIEMEĻBLĀZMAS teritorijā ir 2 plašas autostāvvietas. Pils ir pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Par Kultūras pils “Ziemeļblāzma” iekštelpu nomu lūdzam sazināties ar Ziemeļrīgas kultūras apvienības direktori Lieni Kubiļus – tālr. nr.: 25488536, e-pasts: ziemelriga@riga.lv.

Par Kultūras pils “Ziemeļblāzma” parka objektu nomu lūdzam sazināties ar Informācijas centru, tālr.: 20 270 966, 67 848 849, e-pasts: info.ziemelriga@riga.lv.